Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?

i

Autor: fot. pixabay.com/Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?

Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?

2022-06-10 11:07

Tegoroczne Dni Łomży zbliżają się wielkimi krokami. Już w połowie czerwca Łomża będzie świętować swoje kolejne urodziny. Z tej okazji przygotowano sporo atrakcji - koncerty czy jarmark średniowieczny. Poznaj szczegóły!

Teatralna "Walizka" jeszcze trwa, ale powoli można już myśleć o kolejnym dużym wydarzeniu w Łomży, by wycisnąć kulturę w stu procentach. Już w połowie czerwca ruszą Dni Łomży. Zaplanowano uroczystą sesję Rady Miejskiej, koncerty i jarmark średniowieczny.

Podczas tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie - i mały i duży. Poniżej prezentujemy szczegółowy program tegorocznych Dni Łomży.

Na terenie kampusu Uniwersytetu w Białymstoku powstało obserwatorium astronomiczne i planetarium

Dni Łomży 2022

15 czerwca (środa) Hala Kultury

  • 12:00 uroczysta sesja Rady Miejskiej Łomży
  • 17:00 spotkanie autorskie z Katarzyną Drogą

17 czerwca (piątek) Park Jana Pawła II

  • 15:00 – 19:00 Jarmark Średniowieczny

18 czerwca (sobota) Muszla Koncertowa

  • 17:00 MUZYCZNA SCENA MDK-DŚT
  • 18:00 LECZSAMI
  • 19:00 JULITA KACZYŃSKA, MARCIN FABISZEWSKI i PRZEMYSŁAW PIOTROWSKI
  • 20:00 FISZ EMADE TWORZYWO
  • 21:30 SHANGUY
Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?

i

Autor: fot. MDKDŚT w Łomży/Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?
Znamy szczegółowy program Dni Łomży 2022. Co będzie się działo?

i

Autor: fot. UW w Łomży

Ważne!

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na rzecz chorego na SMA2 Filipka Nowackiego. Chłopiec potrzebuje w sumie ponad 9 milionów złotych na terapię genową ratującą życie.

Do tego wydarzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zapisać sobie Dni Łomży w kalendarzu. I przypomnijmy, że jeszcze do niedzieli potrwa w Łomży teatralna uczta. Warto skorzystać ze spektakli plenerowych, które są dostępne dla wszystkich.

Dziś (10.06) odbędą się dwa plenerowe pokazy. Pierwszy będzie o 17:00 na ul. Długiej - wystąpi Teatr Pinezka, natomiast o 21:00 przy Parku Wodnym można będzie zobaczyć Teatr Biuro Podróży.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE