Potrącenie na Alei Legionów

i

Autor: od a do z/ Ciężarówka ciągnęła potrąconego pieszego przez kilka ulic

Zmarł potrącony wczoraj w Łomży mężczyzna. Sprawca zatrzymany?

2021-12-02 10:11

Tragiczny finał wstrząsającego wypadku. Mężczyzna, który został wczoraj potrącony i ciągnięty przez ciągnik siodłowy, niestety zmarł. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie tego wypadku. Szczegóły poniżej.

Niestety, życia mężczyzny, potrąconego wczoraj przez ciągnik siodłowy, nie udało się uratować. Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Łomży.

Wstrząsający wypadek w Łomży

Jak przekazała nam Justyna Janowska z KMP w Łomży, mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przy II LO w Łomży. Mężczyzna, nieszczęśliwie po potrąceniu, był ciągnięty przez ciężarówkę przez kilka ulic: Wojska Polskiego, Polową i Aleję Legionów.

Dopiero na wysokości Szkoły Muzycznej w Łomży poszkodowany został na jezdni. Na miejscu jako pierwsi pojawili się strażacy i udzielali pomocy mężczyźnie. Trafił on do szpitala. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Trwa ustalanie personaliów zmarłego.

Wypadek na al. Solidarności

Kierowca ciągnika siodłowego prawdopodobnie nie widział poszkodowanego i po zdarzeniu odjechał ulicą Sikorskiego w stronę Zambrowa. Kierowca, podejrzewany o udział w tym zdarzeniu, został zatrzymany. To obywatel Turcji. Teraz policja sprawdza, czy to on jest sprawcą tego wypadku.

Jeśli jesteście świadkami ważnego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!