Ciężarówka ciągnęła potrąconego pieszego przez kilka ulic [FOTO]

2021-12-01 21:51

Do potrącenia mężczyzny doszło dziś wieczorem (1.12). Na miejscu pojawiła się Straż Pożarna, Policja i Pogotowie Ratunkowe. Potrącony przez samochód ciężarowy mężczyzna był ciągnięty przez kilka ulic. Ostatecznie wypadł spod podwozia przy Szkole Muzycznej na Alei Legionów. Szczegóły w artykule.

To zdarzenie postawiło na nogi wszystkie łomżyńskie służby. Zgłoszenie o potrąceniu wpłynęło do dyżurnego KMP Łomża około godziny 19.30. Szczegółowy przebieg tego zdarzenia cały czas jest ustalany, ale wstępne ustalenia są wstrząsające.

Pod kołami przez kilka ulic...

Na razie nie wiadomo nic o stanie potrąconego. Na miejscu została mu udzielona pomoc medyczna. Najpierw próbowali pomóc świadkowie, potem na miejscu pojawili się strażacy, którzy zajęli się poszkodowanym do momentu pojawienia się załogi pogotowia ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na Pl. Kościuszki w Łomży doszło do potrącenia mężczyzny przez ciągnik siodłowy. Pojazd wraz z pieszym miał przejechać kilka ulic- przekazywali policjanci.

Policja zajmuje się też ustalaniem kierowcy ciągnika siodłowego. Według informacji, podanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, kierowca odjechał.

Wypadki na skrzyżowaniach w polskich miastach

Jeśli jesteście świadkami jakiegoś wydarzenia w Łomży, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE