W Łomży odbędzie się charytatywny piknik rodzinny dla małej Zuzi!

i

Autor: pixabay.com

AKCJA

Wszystkie ręce na pokład! W Łomży odbędzie się charytatywny piknik rodzinny dla małej Zuzi

2023-08-09 14:45

Koncerty, animacje, pokazy, jedzenie czy pokaz aut - te, i wiele innych atrakcji przygotowano na piknik, który niebawem odbędzie się w Łomży. Wszystko po to, by zebrać jak największą sumę pieniędzy i pomóc dziesięcioletniej Zuzi, która w maju tego roku doznała udaru niedokrwiennego mózgu.

Piknik dla Zuzi z Łomży

13 sierpnia na Plaży Miejskiej w Łomży będzie głośno, kolorowo i ciekawie, a wszystko w jednym celu - trzeba pomóc dziesięcioletniej Zuzi! Przygotowano mnóstwo atrakcji - koncerty, animacje dla dzieci, stoiska plastyczne i sensoryczne, bańki mydlane, malowanie twarzy, pokazy sprzętu strażackiego czy prezentację nietypowych aut.

Zagrają i zaśpiewają specjalnie dla małej Zuzi

Podczas pikniku odbędą się koncerty. Specjalnie dla Zuzi zagrają i zaśpiewają: Przemek Piotrowski i Fabisz, Julita Kaczyńska, Emilia Sobocińska i Rafał Chojnowski, Megi i DJ Andrzej.

Dziewczynka potrzebuje wsparcia

Dziesięcioletnia Zuzia, w maju tego roku, doznała udaru niedokrwiennego mózgu, zaledwie tydzień po Pierwszej Komunii Świętej. Od tego zdarzenia dziewczynka każdego dnia walczy o powrót do pełnej sprawności. Niestety rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego potrzebne jest wsparcie.

Zuzię można wesprzeć w każdej chwili - przekazując symboliczną złotówkę TUTAJ i również pojawiając się na Charytatywnym Pikniku Rodzinnym dla Zuzi.

Piknik odbędzie się 13 sierpnia, czyli już w najbliższą niedzielę, na Plaży Miejskiej w Łomży. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 12:00.

W Łomży odbędzie się charytatywny piknik rodzinny dla małej Zuzi!

i

Autor: Facebook/Piknik Charytatywny Rodzinny Zuzi

Więcej o historii Zuzi przeczytacie tutaj:

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!