Święty Mikołaj przyjedzie do Łomży z Laponii! Znamy szczegóły tej wizyty

i

Autor: pixabay.com/Święty Mikołaj przyjedzie do Łomży z Laponii! Znamy szczegóły tej wizyty

WYDARZENIA

Święty Mikołaj przyjedzie do Łomży prosto z Laponii! Znamy szczegóły tej wizyty

2023-12-11 12:02

Przyjedzie prosto z Laponii i zabierze ze sobą swoje renifery - już w tym tygodniu Święty Mikołaj zawita do Łomży. Mikołaj będzie rozdawał drobne upominki i można będzie sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. To nie lada gratka dla najmłodszych mieszkańców miasta. Szczegóły poniżej.

Święty Mikołaj przyjedzie do Łomży

Na wszystkich mieszkańców Łomży, a przede wszystkim tych najmłodszych, czeka świąteczna niespodzianka. W tym tygodniu do naszego miasta, prosto z Laponii, przyjedzie Święty Mikołaj. Można będzie się z nim spotkać już niedługo.

Mikołaja można będzie zobaczyć najpierw na Starym Rynku, później przemieści się on do Hali Kultury i tam będzie rozdawał dzieciom drobne upominki.

Przybysz z dalekiej Laponii około godz. 16.30, ze sceny ustawionej na Starym Rynku, przywita się z mieszkańcami Łomży. Następnie przemieści się do Hali Kultury, gdzie będzie możliwość zrobienia z nim indywidualnych pamiątkowych zdjęć. Św. Mikołaj wręczy również słodkie upominki najmłodszym - przekazuje Grzegorz Daniluk z Urzędu Miejskiego w Łomży.

Nie tylko Święty Mikołaj

Święty Mikołaj nie będzie jedyną atrakcją - na Starym Rynku stanie zagroda z prawdziwymi reniferami. Oprócz tego zaplanowano świąteczne występy artystyczne i zabawy rekreacyjno-ruchowe.

Świąteczne atrakcje w Łomży - kiedy?

Wizyta Świętego Mikołaja z Rovaniemi, a także dodatkowe atrakcje zaplanowano na najbliższy piątek, 15 grudnia. Wszystko będzie działo się w godzinach 16:00-20:00.

Święty Mikołaj przyjedzie do Łomży z Laponii! Znamy szczegóły tej wizyty

i

Autor: UM Łomża
Sonda
Pisałeś/-aś listy do św. Mikołaja?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!