Łomżyńskie JUWENALIA 2024! Znamy artystów, którzy wystąpią na muszli koncertowej

i

Autor: pixabay.com/Łomżyńskie JUWENALIA 2024! Znamy artystów, którzy wystąpią na muszli koncertowej

JUWENALIA 2024

Łomżyńskie JUWENALIA 2024. Wiemy, kto wystąpi na Muszli Koncertowej!

2024-05-20 8:43

Samorząd Studencki Akademii Łomżyńskiej odkrył juwenaliowe karty. Przedstawił artystów, którzy wystąpią podczas finałowego koncertu. Wiadomo, że podczas Juwenaliów na Muszli Koncertowej w Łomży nie zabraknie też hitów znanych z anteny Radia Eska. Imprezę zaplanowano na 24 maja. Juwenalia Łomża 2024 - bilety, kto zagra? Wszystkie szczegóły poniżej.

Juwenalia Łomża 2024

Wielkimi krokami zbliża się jedna z większych imprez w Łomży i regionie. Juwenalia Akademii Łomżyńskiej odbędą się już 24 maja na Muszli Koncertowej. Wystąpią tam uznani artyści, ale też wschodzące gwiazdy polskiej sceny muzycznej i estradowej.

Ale to nie wszystko - jak zwykle wielki koncert poprzedzą też inne studenckie eventy.

W tym roku w ramach Tygodnia Kultury Studenckiej zaplanowano: przekazanie kluczy do miasta, grillowanie, turniej planszówek turnieje sportowe i esportowe, grę terenową i właśnie koncert finałowy. To wszystko odbędzie się w dniach 18-25 maja.

Rok 2024 jest rokiem Jubileuszu XX-lecia Akademii Łomżyńskiej, a tegoroczne Juwenalia będą wyjątkowym studenckim wydarzeniem zaplanowanym w cyklu obchodów jubileuszowych. Podczas juwenaliów będziemy celebrować to, co jest sednem studenckiego życia - spontaniczność, radość i wyobraźnię - a także promować akademicki wymiar Łomży, Ziemi Łomżyńskiej. Zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Łomży, regionu i ościennych województw - mówi Julia Mastalerz, przewodnicząca samorządu studenckiego AŁ.

Tydzień Kultury Studenckiej - program

  • 18 maja (sobota) – Grill, strefa chill dla studentów studiów niestacjonarnych i hybrydowych
  • 20 maja (poniedziałek) – Grill, strefa chill dla studentów studiów stacjonarnych, przekazanie kluczy przez Prezydenta Miasta Łomża, parada ulicami miasta
  • 21 maja (wtorek) – Turniej planszówek, kawa, rozgrywki e-sportowe (LOL, CS:GO)
  • 22 maja (środa) – Międzywydziałowy Turniej Siatkówki, Turniej 3 Rakiet, Wieczór pub-quizów w Domu Studenta „Rubikon”
  • 23 maja (czwartek) – Gra terenowa (uczelniany kampus)
  • 24 maja (piątek) – Koncert Finałowy Juwenalia 2024 (Muszla Koncertowa w Łomży)
  • 25 maja (sobota) – Impreza tematyczna w Domu Studenta Rubikon, strefa chill z leżakami, DJ

Juwenalia Łomża 2024 - kto wystąpi?

20:00 - Grzeczni Chłopcy

21:30 - Racisova

22:00 - Masters

23:00 - B.R.O.

00:00 - Sarius

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl