Łomżyńska policja: Pijany wiózł swojego 14-letniego syna!

i

Autor: fot. pixabay.com/Łomżyńska policja: Pijany wiózł swojego 14-letniego syna!

Łomżyńska policja: Pijany wiózł swojego 14-letniego syna!

2021-12-15 15:10

Łomżyńscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który podróżował samochodem ze swoim czternastoletnim synem. Do tego zdarzenia doszło w poniedziałkową noc pod Łomżą. Do ujęcia pijanego mężczyzny doszło dzięki sprawnej reakcji świadka. Szczegóły w artykule.

Pijany kierowca wpadł w ręce mundurowych dzięki szybkiej i sprawnej reakcji świadka. Kobieta zauważyła samochód jadący slalomem i wykorzystała moment, kiedy kierowca zjechał na jedną z posesji. Podbiegła do auta i od razu wyczuła zapach alkoholu, a następnie zabrała kluczyki ze stacyjki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na terenie gminy Piątnica.

Pijany kierowca jechał z synem

Na miejscu pojawiła się policja i okazało się, że kierujący mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Co więcej, w samochodzie, oprócz niego, znajdował się również 14-letni syn mężczyzny. Mężczyzna został zatrzymany. To 35-letni mieszkaniec Ełku.

Pijany kierowca nie dał rady utrzymać się na nogach!

Chłopak trafił pod opiekę matki, a kierowcy, za jazdę pod wpływem alkoholu, grozi do 2 lat więzienia. Mundurowi ustalają również zakres odpowiedzialności dotyczący sprawowania opieki nad dzieckiem w stanie nietrzeźwości.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl