Łomża: Będą pokazy filmów w języku ukraińskim

i

Autor: fot. UM w Łomży/Będą pokazy filmów w języku ukraińskim

Łomża: Będą pokazy filmów w języku ukraińskim

2022-03-23 14:33

Nasze miasto rusza z nową propozycją dla obywateli Ukrainy, którzy znaleźli się w naszym mieście i regionie. Przez kilka dni dzieci, młodzież i dorośli będą mogli oglądać bajki i filmy w języku ukraińskim. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Obywatele Ukrainy, którzy przebywają w naszym mieście czy najbliższej okolicy będą mogli skorzystać z darmowych pokazów filmowych. W Hali Kultury wyświetlone zostaną filmy w języku ukraińskim. Filmy będą dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych.

Produkcje dla najmłodszych będą z ukraińskim dubbingiem, natomiast dla starszych będą ukraińskie napisy.

Remontują były dom dziecka dla uchodźców z Ukrainy

Najmłodszym, już w najbliższą sobotę, wyświetlona zostanie bajka pt. "Filonek bezogonek". Początek o godzinie 10:00. Natomiast o 16:00 wyświetlony zostanie film dla starszych - "Ruby na Ratunek". Kolejne projekcje odbędą się 1, 2, 8 i 9 kwietnia.

W kolejnych terminach wyświetlone zostaną między innymi filmy: "Projekt Adam", "Do zobaczenia" czy "Wielka wyprawa Molly". Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram.

Łomża: Będą pokazy filmów w języku ukraińskim

i

Autor: fot. UM w Łomży/Łomża: Będą pokazy filmów w języku ukraińskim

Wszystkie filmy zostaną wyświetlone w Hali Kultury na Starym Rynku i wszystkie pokazy są darmowe.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!