Imprezowanie w Łomży

i

Autor: UM w Łomży

Wydarzenia

Gorący weekend w Łomży. Moc atrakcji dla każdego!

2023-08-12 12:39

Lato wróciło manifestując się ze zdwojoną siłą:) Trwający weekend jest idealny na plenerowe wydarzenia, a tych w Łomży nie brakuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszym eskowym niezbędnikiem wakacyjnego imprezowicza.

Weekendowe imprezowanie w Łomży: co, jak, gdzie i kiedy?

No i mamy to- wyczekiwany, wakacyjny i GORĄCY długi weekend. Dziś (12.08) pewnie wielu z Was wybierze opcję na plażowanie, albo nocne szaleństwa w klubie, ale w nadchodzących dniach też nie będziecie się nudzić. Naładujcie swoje baterie i w drogę!

Nasz eskowy niezbędniczek imprezowicza otwieramy na pierwszej stronie, a tam... Jarmark Śniadaniowy "Zasmakuj w Łomży". To idealna okazja, żeby po sobotnich szaleństwach posilić się czymś pysznym, a przy okazji nacieszyć oko rękodziełem artystycznym.

Już w najbliższą niedzielę 13 sierpnia 2023 r., na Starym Rynku w Łomży odbędzie się Jarmark Śniadaniowy „Zasmakuj w Łomży”. Stoiskom z żywnością tradycyjną i regionalną oraz wyrobami rękodzieła artystycznego towarzyszyć będą darmowe trampoliny dla dzieci. Niedzielne biesiadowanie potrwa od godz. 9:00 do 15:00 - informuje organizator wydarzenia.

Charytatywne imprezowanie na plaży

W niedzielę (13.08) możecie wykorzystać piękną pogodę, zabawić się w plenerze, popluskać w Narwi, a przy okazji ... pomóc. O godzinie 12:00 na Plaży Miejskiej ruszy Charytatywny Piknik dla małej Zuzi. Atrakcji nie zabraknie! Pokazy aut, słodki poczęstunek, grill, zumba kids to tylko wisienka na tym dobroczynnym torcie. A więcej o tym przeczytacie poniżej ;)

Obchody Święta Wojska Polskiego w Łomży

Program obchodów Święta Wojska Polskiego w Łomży zapowiada się bardzo ciekawie i bogato, a wystartują już 14 sierpnia, od części oficjalnej: Apelu Pamięci i złożenia kwiatów na mogiłach żołnierskich. Dzień później będziecie mogli wziąć udział w militarnym pikniku, który ruszy o godzinie 12 w Parku Jana Pawła II. O 18 łomżyńskich melomanów nie może zabraknąć na Starym Rynku. Obchody Święta Wojska Polskiego w Łomży zamknie koncert patriotyczny wykonaniu zespołu artystycznego 18. Łomżyńskiego Pułku Logistycznego „My z Łomży” oraz studia wokalnego EMDEK pod kierownictwem Magdy Sinoff.

Rozpoznajesz te łomżyńskie miejscówki? Sprawdź, czy trafiłbyś do celu!

Pytanie 1 z 6
Na rozgrzewkę coś łatwego ;) Na zdjęciu jest...
Łomża na starej pocztówce 1
Wymarzone wakacje zamieniły się w koszmar. Horror Polaków na Rodos