Bezpłatne empeki na Dni Łomży

i

Autor: fb/ Miasto Łomża

Wydarzenia

Dni Łomży 2023. Bezpłatne empeki i przejażdżka zabytkiem

2023-06-16 8:56

Dni Łomży tuż, tuż. Świętowanie zacznie się już 15 czerwca od uroczystej sesji Rady Miasta i oficjalnego otwarcia Starego Rynku. 16 i 17 czerwca Łomżę ogarnie imprezowy vibe, a wszędzie dojedziecie za free!

Dni Łomży 2023. Co się będzie działo? Program, atrakcje

Władze Łomży mają dla Was prezent z okazji 605. urodzin miasta! 16 i 17 czerwca na wszystkie jubileuszowe imprezy dojedziecie totalnie za free. Kontrolerzy biorą wolne, a Wy bez stresu będziecie mogli rozsiąść się wygodnie w miejskich autobusach nie kasując biletów. W tych dniach komunikacja miejska na wszystkich liniach w granicach administracyjnych miasta będzie darmowa.

To nie koniec niespodzianek. 16 czerwca podczas Jarmarku Średniowiecznego na Starym Rynku w godz. 15.00 - 19.00 będzie do dyspozycji zabytkowy autobus marki Autosan H9-35 z 1992 roku. Każdy zainteresowany będzie miał okazję skorzystać z przejażdżki po mieście w towarzystwie super kierowcy Dariusza Łady. Podróż umilą Wam łomżyńskie opowieści Wojciecha Winko.

Brawurowy manewr uratował rowerzyście życie! Za kierownicą autobusu siedziała pani Agnieszka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE