Dni Łomży 2023

i

Autor: pixabay.com

Wydarzenia

Dni Łomży 2023. Program imprezy

2023-06-17 18:04

Dni Łomży 2023. 605. jubileusz naszego miasta. Łomża będzie celebrowała swoje urodziny przez trzy dni: 15, 16 i 17 czerwca.

Dni Łomży 2023

Dni Łomży 2023 oficjalnie ruszyły 15 czerwca, ale imprezowy vibe ogarnie nasze miasto dopiero dzień później. Co będzie się działo? My już wiemy! 

16 czerwca upłynie w Łomży w atmosferze historii, którą będziecie mogli poczuć wszystkimi zmysłami. O godzinie 15 na Starym Rynku ruszy Jarmark Średniowieczny w formie obozowiska rycerskiego. Tutaj będziecie mogli poczuć się jak w łomżyńskim grodzie sprzed wieków, spróbować czegoś smacznego, a także poszukać swojego rycerza, albo księżniczki.

17 czerwca to z kolei czas na dobrą zabawę na Muszli Koncertowej. Wieczorem przy łomżyńskim Zjeździe ruszą jubileuszowe koncerty. W tym muzycznym miksie z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

  • Papa D (19:30)- formacja znana z takich tytułów jak "Mamy cały świat", Naj story", czy "Nietykalni. 
  • DJ Komodo (21:00)- gość, który na naszej antenie pojawiał się bardzo często. Znacie go z elektryzującego coveru utworu grupy Cutting Crew "(I Just) Died in Your Arms", czy duetu z Michael'em Shynes'em w piosence "Is This Love". 
  • Chivas (22:30)- to propozycja dla miłośników "ulicznych" brzmień. Na łomżyńskiej muszli z pewnością usłyszycie jego największe hity, takie jak "narcyz", czy "Anyżowe Żelki", które na YouTube nabiły już ponad sześć milionów wejść! 

Na scenie nie zabraknie też naszego łomżyńskiego akcentu. Zanim Zjazd przejmą muzyczni goście w klimat wkręcą Was młodzi wokaliści ze studia wokalnego Miejskiego Domu Kultury i Marta Kruk z zespołem. Początek muzycznej zabawy o godzinie 18. 

Wymagania gwiazd przed koncertami. Bez tych rzeczy nie wystąpią