Część uczniów z Łomży ponownie wylądowała na zdalnym nauczaniu!

i

Autor: fot. pixabay.com/Część uczniów z Łomży ponownie wylądowała na zdalnym nauczaniu!

Część uczniów z Łomży ponownie wylądowała na zdalnym nauczaniu!

2022-01-14 13:09

​Uczniowie wrócili do szkolnych ławek w poniedziałek, a już ponad setka uczniów z Łomży wylądowała na nauczaniu zdalnym. Najnowsze dane Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Łomży mówią o 138 uczniach, którzy przeszli na niestacjonarny tryb nauki. To w związku z Covid-19.

Wzrosła liczba uczniów z Łomży uczących się zdalnie, podobnie jak liczba osób znajdujących się w kwarantannie. W tej chwili sytuacja "covidowa" w łomżyńskich placówkach edukacyjnych nie wygląda najgorzej, ale z pewnością kolejny tydzień przyniesie kolejne wzrosty. Jak wygląda to teraz?

Stan na piątek 14.01

Obecnie "na zdalnym" jest 138 uczniów ze szkół w Łomży, ale dotyczy to zaledwie 2 placówek. To 119 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 i 19 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7. W pozostałych szkołach nauka odbywa się w trybie stacjonarnym.

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Martwię się o szkoły

Równocześnie z przyrostem uczniów uczących się zdalnie w Łomży, wzrosła liczba uczniów i osób z personelu, które trafiły na kwarantannę. To obecnie 310 osób, w tym 7 z personelu. Ponad 140 osób to osoby z łomżyńskiej "dziewiątki". W kwarantannie przebywa też sporo przedszkolaków - to w sumie 131 maluchów.

Natomiast jeśli chodzi o sumę aktywnych zakażonych koronawirusem, to wynosi ona 23. To 15 uczniów i 8 osób z personelu. Poniżej znajdują się dokładne dane.

Część uczniów z Łomży ponownie wylądowała na zdalnym nauczaniu!

i

Autor: fot. UM w Łomży/Część uczniów z Łomży ponownie wylądowała na zdalnym nauczaniu!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE