Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek

i

Autor: mszzz/Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek

Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

2022-02-22 15:35

To już czas, kiedy rodzice z Łomży muszą podjąć decyzję w zakresie edukacji dotyczącą najmłodszych pociech. Ruszyła rekrutacja do łomżyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram.

Rodzice w najbliższym czasie będą musieli zdecydować, która placówka edukacyjna z Łomży będzie najlepiej odpowiadać potrzebom ich dzieci. Ruszyła już rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Łomży.

Rodzice do 10 marca mają czas na to, żeby złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do miejskiego przedszkola czy oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek edukacyjnych w Łomży:

Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?
Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

i

Autor: fot. UM w Łomży
Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

i

Autor: fot. UM w Łomży

Wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów należy złożyć do przedszkola czy oddziału przedszkolnego w szkołach podstawowych pierwszej preferencji. Natomiast o przyjęcie do danej placówki mogą się ubiegać jedynie osoby zamieszkujące na terenie miasta.

Nabór do łomżyńskich placówek odbywa się poprzez system elektroniczny: https://nabor.pcss.pl/lomza

Warto pamiętać, że o przyjęciu dziecka do danej placówki nie decyduje kolejność zgłoszeń. Decydują poszczególne kryteria.

Rekrutacja potrwa do 10 marca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE