Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek

i

Autor: mszzz/Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek

Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

2022-02-22 15:35

To już czas, kiedy rodzice z Łomży muszą podjąć decyzję w zakresie edukacji dotyczącą najmłodszych pociech. Ruszyła rekrutacja do łomżyńskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram.

Rodzice w najbliższym czasie będą musieli zdecydować, która placówka edukacyjna z Łomży będzie najlepiej odpowiadać potrzebom ich dzieci. Ruszyła już rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w Łomży.

Rodzice do 10 marca mają czas na to, żeby złożyć wniosek o przyjęcie dziecka do miejskiego przedszkola czy oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej na rok szkolny 2022/2023.

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek edukacyjnych w Łomży:

Co powinien umieć trzylatek idący do przedszkola?
Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

i

Autor: fot. UM w Łomży
Znamy harmonogram naboru do łomżyńskich placówek dla najmłodszych

i

Autor: fot. UM w Łomży

Wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów należy złożyć do przedszkola czy oddziału przedszkolnego w szkołach podstawowych pierwszej preferencji. Natomiast o przyjęcie do danej placówki mogą się ubiegać jedynie osoby zamieszkujące na terenie miasta.

Nabór do łomżyńskich placówek odbywa się poprzez system elektroniczny: https://nabor.pcss.pl/lomza

Warto pamiętać, że o przyjęciu dziecka do danej placówki nie decyduje kolejność zgłoszeń. Decydują poszczególne kryteria.

Rekrutacja potrwa do 10 marca.