Ze szronem są jeszcze piękniejsze! Świąteczne iluminacje w Łomży

i

Autor: mszzz/Ze szronem są jeszcze piękniejsze! Świąteczne iluminacje w Łomży

Ze szronem jest jeszcze piękniej! Świąteczne iluminacje w Łomży

2021-12-14 11:29

Już od kilku dni w Parku Jana Pawła II w Łomży można oglądać świąteczne iluminacje. Ale teraz, gdy pojawił się szron, zrobiło się naprawdę magicznie. Kto jeszcze nie oglądał świątecznych iluminacji w Łomży?

W Łomży można już poczuć klimat świąt, a to za sprawą świątecznych iluminacji, które pojawiły się w Parku Jana Pawła II. Od kilku dni na terenie parku można oglądać, między innymi, majestatyczną błyszczącą choinkę, dumnego renifera czy wiewiórkę trzymającą orzech.

Nie zabrakło też kolorowego pociągu, domku Mikołaja i kultowego misia Łomżatka. Szczególnie te ozdoby mogą wprawić najmłodszych mieszkańców Łomży w magiczny zimowy nastrój.

Białystok. Świąteczne iluminacje. Coś pięknego!

Ze szronem są jeszcze piękniejsze

Jeśli jeszcze nie było was ostatnio w Parku Jana Pawła II, to warto wybrać się jeszcze dziś. Oszronione, zarówno iluminacje, jak i cały park, sprawiają, że wieczorny spacer po alejkach, może stać się niezłą frajdą!

Konkurs na świąteczną fotkę

Redakcja Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miejskiego w Łomży "My z Łomży" zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Łomża nocą w świątecznej scenerii". Najładniejsze zdjęcia zostaną opublikowane w biuletynie, a autorzy zgarną pamiątkowe nagrody.

Zdjęcia można przesyłać do 7 stycznia 2022 r. na adres mailowy: redakcja@um.lomza.pl z dopiskiem w tytule "Konkurs".

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE