Stary Rynek w Łomży

i

Autor: mszzz

Zagłosuj na najciekawsze pomysły Budżetu Obywatelskiego Łomży!

2021-10-11 11:02

Od dziś można oddawać głosy na zadania zakwalifikowane do Budżetu Obywatelskiego Łomży 2022. Można wybrać 4 propozycje spośród 33 pomysłów zgłoszonych przez mieszkańców miasta. Jak zagłosować?

Teraz piłka jest po Twojej stronie! Można już oddawać głosy na najlepsze i najciekawsze zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Łomży i zdecydować, co zmieni się albo wydarzy się w naszym mieście.

Każdy może wybrać maksymalnie 4 zadania - po jednym z każdej kategorii: ogólnomiejskiej, strefowej, osiedlowej i Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Dom z papieru 5, część 2: Profesor złapany przez odwiecznego wroga! Alicja Sierra w dramatycznym pościgu z dzieckiem na pokładzie! - UWAGA SPOILER!

Zagłosować można przez Internet - należy wypełnić interaktywną kartę znajdującą się na www.lomza.pl albo tradycyjnie - trzeba wypełnić papierowy formularz i wrzucić go do urny. Urny znajdują się w: ratuszu, Szkole Podstawowej nr 5 i w Parku Wodnym.

Tu możecie dokładnie przyjrzeć się propozycjom zgłoszonym przez mieszkańców https://www.eska.pl/lomza/te-projekty-moga-powstac-w-lomzy-budzet-obywatelski-lomzy-aa-CNFn-bAUK-LxGg.html

Głosowanie potrwa do końca października, a wyniki poznamy 22 listopada. Pomysły, które najbardziej przypadną do gustu mieszkańcom Łomży, zostaną zrealizowane w przyszłym roku.