Konkurs Czysty Kadr

i

Autor: pixabay.com

Za "najczystszy kadr" można zgarnąć półtora tysiaka! - konkurs

2021-07-08 14:40

Konkurs "Czysty kadr" to propozycja dla młodych filmowców- amatorów z Łomży i okolic. Wystarczy nakręcić trzyminutowy film promujący dbałość o nasze wspólne mienie: publiczną przestrzeń. Na najlepszych twórców czekają wysokie nagrody pieniężne: za zajęcie pierwszego miejsca można zgarnąć nawet 1500 złotych!

Brak planów na wakacje? Wybierzcie się z kamerą na spacer po mieście, podkręćcie swoją kreatywność i pokażcie jak dbać o czystość. Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, ogłosił konkurs adresowany do młodych  filmowców z Łomży: czysty kadr. Wystarczy nakręcić trzyminutowy film promujący dbałość o publiczną przestrzeń, a można to zrobić dowolną techniką, ale cyfrową.  Swoje prace mogą nadsyłać zamieszkujący Łomżę, albo uczący się w miejscowych szkołach,  amatorscy reżyserzy  w wieku od 15 do 25 lat.

Poprzez ten konkurs chcemy zachęcić do dbania o nasze miasto – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski - Chcemy, aby za pomocą nowoczesnej formy przekazu młodzi ludzie wystąpili z apelem o dbałość o nasze wspólne dobro – dodaje prezydent.

Jak oszczędzać energię i dbać o środowisko?

To nie tylko okazja, żeby wykazać się talentem: przy okazji można podreperować swój wakacyjny budżet. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne: za zajęcie pierwszego miejsca to aż 1500 złotych, laureat drugiego miejsca zgarnie okrągłego tysiaka, a autor z trzecią lokatą dorzuci do portfela 500 złotych.

Ratusz czeka na Wasze prace do 31 sierpnia. Pliki możecie wysyłać na adres j.chludzinska@um.lomza.pl, albo dostarczyć do Wydziału Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1.