wypadek Łomża

i

Autor: fot. KMP Łomża

Wypadek w Łomży. Jedna osoba trafiła do szpitala

2021-09-27 16:40

Na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Alei Legionów w Łomży doszło do wypadku. 59-letnia kobieta trafiła do szpitala. W miejscu zdarzenia są utrudnienia. Szczegóły poniżej.

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło dziś (27.09) na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Alei Legionów w Łomży. Do zdarzenia doszło chwilę przed 16. Do szpitala trafiła pasażerka jednego z aut.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 64-letni kierowca Toyoty jadąc Aleją Legionów od strony ulicy Sikorskiego próbował skręcić w lewo w ulicę Mickiewicza i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 28-letniemu kierowcy BMW, który jechał Aleją Legionów od strony Alei Piłsudskiego.

Do szpitala zabrana została 59-letnia pasażerka Toyoty.

S.K.A.T.E. OLN 21 – zawody deskorolkowe Olsztyn

W miejscu zdarzenia są utrudnienia w ruchu - zablokowany jest jeden pas ruchu. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE