wypadek Piłsudskiego

i

Autor: KMP Łomża

Wypadek na wylocie z Łomży. Kierowcy w szpitalu

2021-09-02 13:01

Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu. W miejscu zdarzenia cały czas pracują służby. Droga w stronę Zambrowa jest zablokowana. Policja wytyczyła objazd.

Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Szosy Zambrowskiej zderzyły się dwa auta osobowe. Policja przekazuje, że kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bo droga na Zambrów jest zablokowana. W wyniku zdarzenia do szpitala przewieziono dwie osoby.

Dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Łomży na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego - Szosa Zambrowska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca skodą wyjeżdżając z ulicy Piłsudskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy - również skody. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Droga do Zambrowa jest zablokowana, objazd przez ul. Piłsudskiego- przekazuje Justyna Janowska, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

AKTUALIZACJA godz. 14:22

Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już normalnie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Dron sfilmował przerażający wypadek audi i busa