impreza

i

Autor: pixabay.com

Wybierasz się na urodziny Łomży? Zobacz CO, GDZIE i KIEDY! Znamy program Dni Łomży

2021-06-07 15:25

Kto by pomyślał, że nasze miasto ma już 603 lata... Tak sędziwy jubileusz trzeba dobrze uczcić! Sprawdź, co przygotowało miasto z okazji Dni Łomży

W tym roku nie będzie hucznego świętowania urodzin naszego miasta. Pandemia zrobiła swoje i właśnie ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczne Dni Łomży odbędą się w ograniczonej formule.

Jednak mimo wszystko- na nudę w Łomży narzekać na pewno nie będziemy. Spójrzcie tylko, ile atrakcji przygotowało miasto!

  • 15 czerwca 2021 r.godz. 10:00 – Msza św. w intencji mieszkańców miasta w Katedrze Łomżyńskiejgodz.
  • 12:00 – uroczysta Sesja Rady Miejskiej w Hali Kultury, w trakcie której nastąpi uroczyste otwarcie obiektu oraz wręczenie Nagród Prezydenta Miasta Łomża za szczególne dokonania w dziedzinie kultury
  • godz. 15:00 – 21:00 - Piknik rodzinny w Parku Jana Pawła II - Papieża Pielgrzyma. W programie:
  • Miasteczko Cyrkowe (15:00-19:00) - chodzenie po linie, chodzenie po slackline, żonglerka i szereg różnych rozrywek i zabaw
  •  Bill Bombadill Show (17:00) - zabawny żongler i nieco niezdarny ekwilibrysta szczególnie uwielbiany przez dzieci
  • występy Bucket Guys (18:10, 18:50, 19:30) - duet z Bytomia grający na wiadrach
  • koncert Kraków Street Band (20:00) - zespół nawiązujący do tradycji ludycznych z niezwykle żywiołową mieszanką instrumentów i osobowości.
  • projekcja filmu pt. „Jak najdalej stąd”  godz. 18:00 . Film w reżyserii, pochodzącego z Łomży Piotra Domalewskiego, po projekcji spotkanie z reżyserem – obowiązuje rejestracja miejsc pod numerem telefonu 86 2156887.

Ponadto w dniach 14-30 czerwca w Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło można będzie obejrzeć wystawę fotograficzną pt. „Bułgaria oczami Polaków”, a w dniach 15 czerwca - 30 września w Hali Kultury na Starym Rynku prezentowana będzie ekspozycja zdjęć „Od Hali Targowej do Hali Kultury”.

Wszystkie powyższe wydarzenia odbędą się w reżimie sanitarnym oraz zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnie panującymi zasadami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Bawcie się pięknie!

Ile zarabiają polscy piłkarze? Lewandowski, Krychowiak, Glik | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #24

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!