Zatrzymani usłyszeli zarzuty

i

Autor: KMP Łomża

kryminalne

Wtargnęli do domu kiedy spał i pobili. To miał być odwet za przestępstwo seksualne

2023-07-05 13:58

Łomżyńska policja zatrzymała dziś cztery osoby podejrzane o pobicie 38-letniego mężczyzny. Napastnicy wtargnęli do jego domu nad ranem, kiedy wszyscy domownicy jeszcze spali. Sprawcy uderzali mężczyznę pięściami po ciele i kopali. A powodem miał być odwet. Szczegóły w artykule.

Weszli do domu, gdy wszyscy spali

Wszystko działo się w jednym z domów jednorodzinnych w gminie Zbójna. Cztery osoby wtargnęły na posesję i weszły do środka, podczas, gdy domownicy jeszcze spali. Sprawcy postawili wszystkich na nogi i zaczęli bić 38- letniego mężczyznę. Uderzali mężczyznę pięściami po ciele, kopali oraz grozili śmiercią i podpaleniem samochodu.

Uderzali pięściami po całym ciele, a także kopali 38-latka. Wszyscy już usłyszeli zarzuty za pobicie oraz naruszenie miru domowego. Najstarszy z mężczyzn dodatkowo odpowiem za groźby karalne. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności- przekazuje KMP Łomża.

Pobili za przeszłość

Napastnicy zaatakowali mężczyznę, bo "nie podobała im się jego przeszłość". Policja przekazuje, że cała czwórka- czyli trzech mężczyzn w wieku 26, 28 i 29 lat oraz 26-letnia kobieta- osobiście dobrze znali pokrzywdzonego.

Jak tłumaczyli policjantom pobili go, bo podejrzewali że może mieć związek z przestępstwem seksualnym.

Pasażerowie pobili kierowcę autobusu miejskiego

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!