Pijana kobieta trafiła do Kolna

i

Autor: pixabay.com

Policja

Wracała z wesela na podwójnym gazie. Zamiast do domu trafiła do Kolna

2023-07-04 9:29

Kolneńscy policjanci zatrzymali 29- letnią kobietę dzięki obywatelskiej czujności. Mieszkanka województwa warmińsko-mazurskiego miała we krwi ponad 1,5 promila alkoholu i straciła prawo jazdy. Teraz grozi jej surowa kara.

Wesele zakończyło się zatrzymaniem

Kolneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o obywatelskim zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy. Na miejscu okazało się, że 29- letnia kobieta wsiadła za kierownicę mając we krwi ponad 1,5 promila alkoholu. Styl jej jazdy przykuł uwagę czujnego 37-latka, który zareagował zatrzymując kobietę.

37-latek po chwili zatrzymał kierującą, od której wyczuł alkohol. Zabrał jej kluczyki od auta i zadzwonił na numer alarmowy 112. Policjanci, którzy po kilku minutach przybyli na miejsce, sprawdzili stan trzeźwości 29-latki. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jej organizmie. W rozmowie z mundurowymi kobieta powiedziała, że była na weselu ze swoim chłopakiem. Po uroczystości doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia - informuje KPP w Kolnie.

Wszystkie drogi prowadzą do... Kolna?

W trakcie jazdy kobieta pomyliła trasę i zamiast do docelowej Ostródy trafiła do Kolna. Kobieta straciła prawo jazdy, teraz jej dalszym losem zajmie się sąd. Grozi jej kara nawet do 2 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Pijany kierowca BMW uciekając przed policją zabił rowerzystę