Wiemy, kiedy będzie otwarcie lodowiska Biały Orlik w Łomży!

i

Autor: mszzz/Wiemy, kiedy będzie otwarcie lodowiska "Biały Orlik" w Łomży!

Wiemy, kiedy będzie otwarcie lodowiska "Biały Orlik" w Łomży!

2021-12-01 14:49

Można już powoli ostrzyć swoje łyżwy! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zapowiada otwarcie lodowiska "Biały Orlik" przy Katyńskiej. Kiedy dokładnie ruszy lodowisko? Szczegóły poniżej.

Na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Katyńskiej 3 w Łomży już od kilkunastu dni prowadzone są prace związane z uruchomieniem "Białego Orlika". Natomiast dziś zostały uruchomione agregaty chłodzące i jeśli pogoda dopisze, to już niebawem lodowisko zacznie działać.

Otwarcie lodowiska "Biały Orlik" w Łomży wkrótce

Jako planowaną datę otwarcia lodowiska w Łomży MOSiR w Łomży wskazuje 6 grudnia. Ale wszystko to, jak podkreśla ośrodek, uzależnione jest od warunków pogodowych. W przeszłości udało się najwcześniej uruchomić obiekt 10 grudnia, jak będzie w tym roku?

Łyżwy - jazda po kole

Założony termin jest dla nas sporym wyzwaniem, gdyż do tej pory najwcześniej udało nam się uruchomić lodowisko 10 grudnia, więc stawiamy sobie wysoką poprzeczkę. Dużą zasługą w tym jest wiedza i doświadczenie naszych pracowników– mówi dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski.

Długoterminowa prognoza wskazuje, że w przyszłym tygodniu będziemy mieć w Łomży temperatury na małym minusie, więc szanse na otwarcie lodowiska są spore.

Dlatego, fani białego szaleństwa, powoli możecie już ostrzyć swoje łyżwy!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl