Cafe Kultura w Łomży

i

Autor: pixabay.com

Wielkie otwarcie Cafe Kultura już w tym tygodniu! Będzie się działo...

2021-07-26 14:39

Wakacyjna Cafe Kultura zaprosi Was do siebie już 30 lipca. W programie liczne atrakcje: koncerty, występy, a nawet spektakle teatralne. Cafe Kultura to letni projekt Miejskiego Domu Kultury, Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Na wszystkie wydarzenia wstęp będzie wolny. Co czeka Was w tym roku?

Już 30 lipca ogródek przed Galerią pod Arkadami zamieni się w Cafe Kultura: miejsce, gdzie spragnieni artystycznych wrażeń mieszkańcy Łomży poczują się jak w swojej bajce ;) To autorski projekt Miejskiego Domu Kultury, który realizuje cykliczne spotkania z plastyką, muzyką i teatrem już od kilku lat. Każdy znajdzie tam coś dla siebie: miłośnicy sztuki malowanej będą mogli zajrzeć na wernisaż, zakochani w brzmieniach pójdą na koncert, a dla najmłodszych pasjonatów kultury przewidziane są spektakle teatralne. Na pewno będzie się działo- sprawdźcie sami!

  • 30 lipca - 18:00, Wystawa malarstwa tuszowego Agaty Jóźwiak; 18:30, występ formacji AQuartet (Muzyczne Kolory lat 80-tych)
  • 31 lipca- 18:00, występ formacji The Fruitcakes (Rock n' Roll, progresywny Big Bit)
  • 1 sierpnia- 18:00, występ Doroty Lanton (Dorota Lanton - aktorka i piosenkarka (m.in. zwariowana Julia w serialu Klan) wykonuje największe przeboje Edith Piaf, Jacquesa Brela, Juliette Greco, Charlesa Aznavoura, Josephine Baker, Carli Bruni i własne piosenki)
  • 6 sierpnia- 18:00, koncert Izabeli Szafrańskiej z zespołem (Izabela Szafrańska jest laureatką wielu festiwali i konkursów w Polsce, m.in.: półfinalistką programu telewizyjnego The Voice of Poland oraz finalistką Must Be the Music)
  • 7 sierpnia- 18:00, Mateusz Krautwurst ( Mateusz Krautwurst to producent muzyczny, songwriter i wokalista o jazzowym wykształceniu, znany szerszej publiczności z występów jako finalista pierwszej edycji The Voice of Poland)
  • 8 sierpnia- 18:00, Kwartet Jerzego Małka ( to solidna dawka dobrego jazzu. Jerzy Małek to wyjątkowy polski trębacz i kompozytor jazzowy. Ceniony wykładowca na Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie)

Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych "kulturożerców". 1 sierpnia o godzinie 11 na scenie wystąpią aktorzy z Teatru Chrząszcz w Trzcinie, a 8 sierpnia, również o godzinie 11, swoje "Opowieści papierowego teatru" opowiedzą artyści z Teatru Miejsca. Miejsce: plac przed Galerią pod Arkadami.

Kultowe samochody z seriali | ESKA XD - Prosto z salonu #19