Wakacje na fali

i

Autor: pixabay.com

Wakacje na fali? MOSiR Łomża prowadzi zapisy na lato w wodzie!

2022-06-27 9:39

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma dla Was kolejną ciekawą propozycję na wakacje. "Wakacje na fali" to jeden z flagowych projektów łomżyńskiego MOSiRu. Właśnie trwają zapisy - warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły w naszym artykule!

Sposobów na spędzenie wakacji jest mnóstwo: można pochillować na plaży miejskiej, przyjemnie spędzić czas w Letnim Parku Zabaw, stworzyć ciekawe dzieła sztuki z Miejskim Domem Kultury, albo wskoczyć do basenu i udoskonalić pływackie umiejętności. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 14 lat na "Wakacje na Fali".

Wakacje na Fali” to okazja do wykorzystania w aktywny sposób wakacyjnej przerwy oraz spędzenia czasu z rówieśnikami. Wśród atrakcji przygotowanych dla uczestników nie zabraknie podstaw nauki i doskonalenia pływania oraz wodnych gier drużynowych - czytamy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. 

Do wyboru są dwa turnusy:

  • TURNUS I 11-15 lipca
  • TURNUS II 18- sierpnia

Zapisy już trwają! Więcej info znajdziecie TUTAJ.

Ćwiczenia edukacyjne "Bezpieczne wakacje nad wodą"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE