W Łomży stanie mobilny punkt rekrutacyjny do wojska

i

Autor: fot. pixabay.com/W Łomży stanie mobilny punkt rekrutacyjny do wojska

W Łomży stanie mobilny punkt rekrutacyjny do wojska

2022-05-18 9:58

W sobotę (21.05) w Łomży stanie mobilny punkt rekrutacyjny do ochotniczych form służby wojskowej. Oprócz rekrutacji będzie też pokaz broni i sprzętu wojskowego. Będą też konkursy z nagrodami. Szczegóły poniżej.

"Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej" - pod takim hasłem w sobotę w Łomży będzie funkcjonował mobilny punkt rekrutacyjny. Można będzie uzyskać w nim informacje o dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej.

Zasadnicza służba wojskowa

Wszystkie osoby, które pojawią się w mobilnym punkcie dowiedzą się ile trwa służba, kto może do niej przystąpić i na czym polega. Na miejscu można będzie wypełnić wniosek o powołanie - warto zabrać ze sobą dowód osobisty.

Szyją wojskowe kamizelki zamiast sukni ślubnych. Pracownia Marty Trojanowskiej pomaga żołnierzom na Ukrainie

Mobilny punkt stanie na łomżyńskich bulwarach w sobotę 21 maja o godzinie 13:00. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie sprzęt wojskowy, odbędą się także konkursy z nagrodami.

W Łomży stanie mobilny punkt rekrutacyjny do wojska

i

Autor: fot. Wojskowe Centrum Rekrutacji

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE