policyjne kontrole

i

Autor: KMP Łomża

Uwaga! Tory kolejowe obstawione przez policję

2021-08-12 10:16

Trwa policyjna akcja bezpieczny przejazd. Działania mają wpoić kierowcom zwiększoną uwagę w rejonie przejazdów kolejowych.

W działania włączają się wszystkie jednostki województwa podlaskiego. Zachowania kierowców i pieszych policja obserwuje również z powietrza. Akcja ta ma na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych na przejazdach kolejowych i podniesienie świadomości kierujących oraz osób pieszych o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności.

Policja zatrzymała bandytę, który rozjeżdżał ludzi w BMW

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” pilnują torów, usytuowanych na terenie powiatu łomżyńskiego. W ramach działań funkcjonariusze sprawdzą między innymi oznakowanie w rejonie przejazdów kolejowych, będą prowadzili nadzór nad ruchem pojazdów oraz działania profilaktyczno-edukacyjne skierowane do uczestników ruchu drogowego.

Minionej doby, podlascy policjanci, zatrzymali 13 sprawców przestępstw, w tym 4 nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 9 osób poszukiwanych. Na drogach naszego województwa doszło do 4 wypadków, w których 4 osoby zostały ranne. Policjanci interweniowali 509 razy.

Testy do policji Multi Select 2020. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 20
Chętnie czytam czasopisma techniczne

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE