Policja

Uwaga, ślisko! Zablokowane ulice i zdarzenia drogowe

2023-11-23 9:54

Opady przy minusowych temperaturach zbierają swoje żniwa. Tylko dziś pod Łomżą doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Oba miały miejsce na obwodnicy Konarzyc: tutaj trzeba liczyć się z utrudnieniami. Dodatkowo wciąż jest ślisko...

Śliskie drogi, wypadki i utrudnienia pod Łomżą. Pogoda daje w kość kierowcom

Opady w duecie z mroźnymi opadami deszczu zwiastują spore kłopoty. "Szkło" na drogach nie ułatwia kierowcom porannych wypraw do pracy. Tylko dziś na obwodnicy Konarzyc doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przy wjeździe na S61 zderzyły się cztery auta: dwa osobowe i dwa ciężarowe. Jak przekazuje łomżyńska policja- droga jest zablokowana, a osób rannych nie ma. 

Dziś, również na obwodnicy Konarzyc pojazd ciężarowy wypadł z drogi pokonując łuk. Auto wpadło do rowu. Na szczęście osób rannych brak, na miejscu trwają policyjne czynności. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Utrudnienia w regionie

Na DK8, wjazd do Białegostoku od strony Augustowa, możecie natknąć się na drogowe zatory. Korki związane są z trudną sytuacją atmosferyczną i śliską nawierzchnią. Policja apeluje o wzmożoną ostrożność i dostosowanie prędkości do panujących warunków pogodowych.