policjant

i

Autor: fot. KMP Łomża

Usłyszał wołanie o pomoc w środku nocy. Szafka przygniotła kobietę

2021-08-04 14:37

Sąsiedzka czujność w tym przypadku nie zawiodła. Mężczyzna usłyszał zza ściany wołanie o pomoc. Kobieta krzyczała, że nie może się ruszyć. Zgłoszenie od zaniepokojonego mieszkańca Łomży, policja odebrała o 3 w nocy.

Okazało się, że szybka reakcja sąsiada pozwoliła uratować kobietę. Mężczyzna, zaraz po tym, jak usłyszał wołanie zza ściany, próbował sam dostać się do środka i pomóc seniorce. Jednak drzwi i wszystkie okna były pozamykane. Kobieta cały czas prosiła o pomoc, więc mężczyzna zdecydował o wezwaniu policji.

Po chwili na miejscu pojawili się policjanci. Okazało się, że faktycznie drzwi do mieszkania są zamknięte, a ze środka nie milkło wołanie o pomoc. Na miejscu pojawili się również funkcjonariusze straży pożarnej, którym udało się dostać do środka. Mundurowi zauważyli leżącą na podłodze starszą kobietę. 84-latka była przygnieciona szafką z butami. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które zabrało kobietę do szpitala.Taki sąsiad to prawdziwy skarb! Gratulujemy postawy, a jego Sąsiadce- dużo zdrówka!

W upalny dzień zabrałem krowę sąsiada na piwo, oskarżają mnie o kradzież

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE