Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Łomży

i

Autor: mszzz

Tu zostanie przeniesiony Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Łomży

2021-06-11 13:05

Już niebawem turyści odwiedzający Łomżę, ale też mieszkańcy miasta będą mieli do dyspozycji nową siedzibę Punktu Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Łomży. Znajdzie się ona w Hali Kultury. Kiedy dokładnie? Jakie informacje będzie można tam znaleźć? Szczegóły poniżej.

W Punkcie Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Łomży będzie można uzyskać informacje dotyczące między innymi: atrakcji, produktów turystycznych Łomży i Ziemi Łomżyńskiej, imprez kulturalnych, sportowych i turystycznych, szlaków turystycznych przebiegających przez miasto i region, miejskich muzeów i galerii, miejskiej bazy sportowo-rekreacyjnej czy też informacji o połączeniach autobusowych.

Natomiast w ręce zainteresowanych wpadną darmowe wydawnictwa i foldery turystyczne (w tym Paszport Turysty), ulotki o imprezach organizowanych przez miasto oraz miejskie instytucje kultury i sportu, ale też z terenu województwa podlaskiego.

Prezenterzy Radia ESKA przewidują wynik meczu Polska - Słowacja. Kto wygra mecz?!

Otwarcie punktu niebawem

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Hali Kultury zacznie działać już od 15 czerwca (w dniu rocznicy nadania Łomży praw miejskich) - tu przypominamy, co z tej okazji będzie działo się w Łomży DNI ŁOMŻY 

Punktem będzie zajmowała się nim Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska. Punkt będzie działać 6 dni w tygodniu, a wejście znajdziecie od strony pierzei ulicy Giełczyńskiej.

Warto dodać, że zaplanowano też dwie konferencje o tematyce związanej z turystyką. Będą to: „Łomża, czyli wyzwania turystyki na granicy Mazowsza i Podlasia” oraz „Kultura kurpiowska w łomżyńskim” jako czynnik promujący lokalną turystykę, jak również prowadzone będą stoiska informacyjno-promocyjne Łomży podczas wybranych imprez plenerowych odbywających się na terenie miasta.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE