Trwa odświeżanie oznakowania poziomego w Łomży. Gdzie możemy spodziewać się chwilowych utrudnień w ruchu?

i

Autor: mszzz

DROGI

Trwa odświeżanie oznakowania poziomego w Łomży. Gdzie możemy spodziewać się chwilowych utrudnień w ruchu?

2023-08-11 11:47

Od kilku tygodni pracownicy Zakładu Dróg i Zieleni w Łomży zajmują się odświeżaniem oznakowania poziomego na terenie miasta. Obecnie prace wykonywane są na osiedlowych ulicach, natomiast niebawem drogowcy przeniosą się na główne trasy. Szczegóły i zdjęcia poniżej.

Malowanie oznakowania poziomego w Łomży

Pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży od kilku tygodni zajmują się odświeżaniem oznakowania poziomego na terenie naszego miasta. Wczoraj (10.08) teren prac objął między innymi ulice Ks. Anny, Ks. Janusza i Rycerską.

Dziś (11.08) prace w tych miejscach są kontynuowane, w kolejnych dniach drogowcy nadal będą pracować na osiedlowych uliczkach, natomiast od 21 sierpnia prace będą wykonywane na głównych trasach. Jednak, jak powiedział nam Krzysztof Siedlecki, kierownik Zakładu Dróg i Zieleni, prace będą wykonywane wieczorami i w soboty.

Odświeżanie oznaczeń drogowych w Łomży potrwa co najmniej do września. W planach Zakładu Dróg i Zieleni jest także pomalowanie oznakowania poziomego w pobliżu łomżyńskich szkół.

Nie tylko malowanie przejść

Pracownicy Zakładu Dróg i Zieleni obecnie zajmują się też naprawą zniszczonej nawierzchni dróg, parkingów i chodników. Uszkodzenia można zgłaszać pracownikom MPGKim-u pod numerem telefonu: (86)2125169.

Skoro jesteśmy w temacie łomżyńskich ulic, to może uda Wam się rozwiązać nasz QUIZ?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!