To oni zniszczyli kładkę nad Łomżyczką! [FOTO]

2021-09-23 13:30

Do uszkodzenia kładki nad Łomżyczką w Łomży doszło kilka dni temu. Dziś miasto publikuje zdjęcia z monitoringu miejskiego. Widać na nich jak grupa osób szarpie barierką. Policja poszukuje sprawców.

Barierka mostku dla pieszych nad Łomżyczką przy ul. Wesołej w Łomży została uszkodzona 19 września. Jak się okazuje, zniszczyła ją grupa wandali. Miasto pokazało zdjęcia z monitoringu miejskiego. Na fotografiach wyraźnie widać, że odpowiedzialna za to jest grupa młodych osób.

Kładka na 3 dni została wyłączona z użytkowania, jej naprawą zajęli się pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Koszty tych prac wycenili na około 2000 zł.

Szok! Wandale zdewastowali ogródek piwny. Urządzili sobie dziką imprezę [WIDEO]

Łomżyńska policja na podstawie nagrań szuka sprawców tego zniszczenia. Tylko w tym roku dzięki miejskiemu monitoringowi udało się ustalić sprawców kilkunastu czynów zabronionych, do których doszło na terenie miasta.

Władze miasta apelują o poszanowanie dobra wspólnego, by jak najlepiej służyło ono mieszkańcom.

Z którą gwiazdą powinnaś spędzać jesienne wieczory?

Pytanie 1 z 6
Twój ulubiony rodzaj filmu?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl