loteria pitowa

i

Autor: lomza.pl

To oni zgarnęli nagrody za rozliczenie się w Łomży!

2021-07-07 14:58

Kolejny etap Loterii Pitowej za nami. Dziś w łomżyńskim ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom, wyłonionym drogą losowania. Nagrody, które odebrali wyniosły łącznie 25 tys. złotych!

Loteria Pitowa była zorganizowana w Łomży już po raz drugi. Polegała na rozliczeniu się z podatku w Łomży. Aby wziąć udział w zabawie, mieszkańcy Łomży mieli wpisać przy wypełnianiu PIT-a "MIASTO ŁOMŻA" jako miejsce zamieszkania. Potem należało zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie rozliczpitwlomzy.pl i czekać na losowanie nagród. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do 23 osób. Do rąk laureatów trafiły odkurzacze automatyczne i bezprzewodowe, telefony typu smartfon i oczyszczacze powietrza. Jednym z obdarowanych był Pan Jacek Suchnicki, który nie ukrywa, że do wzięcia udziału w loterii zachęciły go atrakcyjne nagrody. Kolejną z laureatek była min. Pani Magdalena Wdziękońska, która też nie kryła swojego zadowolenia.

Mieszkam na bardzo ruchliwej ulicy w Łomży, więc odświeżacz powietrza na pewno bardzo się przyda – mówi Jacek Suchnicki. Szczęście mi dopisało, bo to już moja kolejna nagroda – mówiła Magdalena Wdziękońska, która brała udział w loterii już po raz drugi. - Tym razem stałam się posiadaczką odkurzacza bezprzewodowego. To bardzo miłe, że rozliczając się w Łomży, możemy wesprzeć swoje miasto, a przy okazji wygrać sprzęt domowy

Loteria "Rozlicz Pit w Łomży” rozpoczęła się 1 kwietnia i potrwa do 30 lipca br. Termin ten obejmuje zgłoszenie się do loterii, losowanie nagród, wydanie nagród, a także termin składania i rozpatrywania ewentualnych reklamacji. Warunkiem uczestnictwa było złożenie deklaracji podatkowej PIT za 2020 r w Urzędzie Skarbowym w Łomży, w terminie od dnia 01.01.2021 r. do dnia 30.04.2021 r., wskazanie Miasta Łomża jako miejsca zamieszkania i ukończenie 18 lat. Do udziału w loterii wpłynęły 992 zgłoszenia, z czego 815 zostało dopuszczonych do losowania, a pozostałe odrzucono z powodu niespełnienia wymogów regulaminowych.

Śmigłowiec spadł do jeziora w Mikołajkach

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl