Pieniądze

i

Autor: fot.pixabay.com

To naprawdę szczęśliwa kolektura! Kolejna wygrana Lotto w Łomży

2021-07-27 14:07

W Łomży padła kolejna duża wygrana w Lotto. Szczęśliwiec wygrał 250 tysięcy złotych w grze Multi Multi! Kupon został kupiony w naprawdę szczęśliwej łomżyńskiej kolekturze. Wcześniej padły tu milionowe wygrane. Szczegóły poniżej.

Kolejna osoba, która postanowiła zagrać w kolekturze przy Alei Legionów 2B w Łomży, okazała się prawdziwym szczęśliwcem. Konto szczęśliwca powiększyło się o ćwierć miliona złotych! Gracz wybrał grę Multi Multi i to w niej padła wygrana.

Szczęśliwa kolektura Lotto w Łomży

To nie pierwsze tak duże powodzenie w tym miejscu. Nie tak dawno padły tu milionowe wygrane - w ubiegłym roku jeden z szczęśliwców zgarnął prawie 30 milionów złotych! Dwa lata wcześniej padła nieco mniejsza wygrana, ale nadal imponująca, bo opiewająca na ponad 6,5 miliona złotych.

Wparował do Żabki z bronią w ręku

Podróż dookoła świata, nowy samochód, własny biznes albo cele charytatywne, a może jeszcze coś innego? Na co pójdzie wygrana? Nie wiemy, ale szczerze gratulujemy wygranej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE