Tak wyglądał Dzień Otwarty w łomżyńskiej Wecie [FOTO]

i

Autor: mszzz/Tak wyglądał Dzień Otwarty w łomżyńskiej Wecie [FOTO]

Tak wyglądał Dzień Otwarty w łomżyńskiej Wecie [FOTO]

2022-04-14 11:33

Po raz kolejny Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży zaprosił w swoje mury przyszłych uczniów. Zainteresowani kandydaci mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami i poznać ofertę edukacyjną szkoły.

Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży po raz kolejny zaprosił w swoje progi przyszłych uczniów. Wszyscy zainteresowani mogli poznać szkołę od podszewki - dokładnie ją obejrzeć i porozmawiać z nauczycielami i uczniami.

Uczniowie poszczególnych kierunków zaprezentowali na stoiskach to, czym się zajmują i czego się uczą.

Sezon na dwa kółka w Radiu ESKA

Szkoła w swojej ofercie ma 8 specjalizacji w technikum oraz 4 profile do wyboru w liceum. Technik: weterynarii, technologii żywności, przetwórstwa mlecznego, żywienia i usług gastronomicznych, architektury krajobrazu, agrobiznesu, pszczelarz i technik przemysłu mody.

Profile liceum: dietetyka i fitness, kosmetyka z elementami wizażu, aranżacja wnętrz z elementami florystki i strażacki z elementami ratownictwa medycznego. Szkoła oferuje też kształcenie w szkole branżowej I stopnia - przetwórca mięsa i ogrodnik.

Poniżej galeria zdjęć z Dnia Otwartego w Wecie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!