rury

i

Autor: pixabay.com

Tabletki ekstazy na rurach ciepłowniczych. Tak było w jednej z łomżyńskich piwnic

2021-08-05 14:44

19-letni mieszkaniec Łomży nie był zaskoczony wizytą łomżyńskich kryminalnych. Teraz stanie przed sądem i będzie odpowiadał za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Młody mężczyzna był już wcześniej karany za kradzież i przestępstwa narkotykowe. Czy spodziewał się wizyty policjanótw? Tego nie wiemy, ale policja przekazuje, że ich wizyta nie była dla niego zaskoczeniem. W pokoju nastolatka, kryminalni znaleźli kilka zielonych tabletek oraz wagę jubilerską. Także w piwnicy były ukryte przez niego narkotyki. Kryminalni na rurach ciepłowniczych znaleźli kolejne tabletki i zawiniątko z zielonym proszkiem. Wstępne badania narkotesterami wykazały, że zabezpieczone środki to ekstazy. Policjanci łącznie zabezpieczyli 267 tabletek oraz około 10 gramów sproszkowanego już narkotyku.

narkotyki

i

Autor: fot. KMP Łomża

19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Sąd, na wniosek prokuratury, zastosował wobec mieszkańca Łomży, areszt na 3 miesiące. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Szalony pościg za dilerem w w Kolnie. W tle napaść na policjanta i twarde narkotyki

Z jakiego języka pochodzi to słowo? Komplet punktów to marzenie! Z pewnością się pomylisz

Pytanie 1 z 7
Jaki to język? Blümerant

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!