Zlot food trucków

i

Autor: pixabay.com

Szykuje się wielka uczta! Rusza zlot food trucków

2021-08-06 0:38

Aż ślinka cieknie – foodtracki zaparkowały już przy Galerii Łomża i przygotowują się do biesiadowania. Ciężarówki pełne są przysmaków z różnych stron naszego globu i na pewno każdy mieszkaniec Łomży znajdzie tam rozkosz dla swojego podniebienia. Ucztować można już od dziś (06.08) do niedzieli.

Frytki, burgery, napoje, derserey- to wszystko już dziś (06.08) ruszy przed Łomżyńską Galerą! 20 sierpnia w Łomży ruszy zlot foodtrucków. Nie zabraknie aromatycznych dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.  Na pewno będziecie mieli czas, żeby spróbować wszystkiego: zlot foodtrackow potrwa  do 8 sierpnia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce- zaznacza organizator. 

Festiwal pyszności potrwa 3 dni: dziś będziecie mogli zajadać się smakołykami od 11 do 21, podobnie jak jutro. W niedzielę godziny otwarcia aromatycznej strefy skracają się o godzinę.

Więcej o smakowitej imprezie przed łomżyńską galerią przeczytacie --------> https://www.facebook.com/events/215164830500313?ref=newsfeed

ESKA Summer City - Foodtrucki