Świąteczne kiermasze i przedświąteczna pomoc dla Filipka z Łomży

i

Autor: fot. pixabay.com/Świąteczne kiermasze i przedświąteczna pomoc dla Filipka z Łomży

Świąteczne kiermasze i przedświąteczna pomoc dla Filipka z Łomży

2021-12-17 13:41

To będzie kolejna okazja, by zrobić coś dobrego, szczególnie, że znajdujemy się w wyjątkowym przedświątecznym klimacie. Filipek Nowacki z Łomży zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni i potrzebuje ogromnej sumy pieniędzy na terapię genową. Dlatego szykują się kolejne specjalne akcje dla niego! Szczegóły poniżej.

Przed nami świąteczne kiermasze, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony właśnie na terapię genową dla Filipka. Potrzeba ponad 9 milionów złotych i rodzice chłopca robią, co mogą, by uzbierać całą sumę pieniędzy.

Obojętni nie pozostają mieszkańcy Łomży, którzy uczestniczą w różnych akcjach i je inicjują. Cały czas liczy się każda złotówka!

Morsy pomagają w mikołajki w Łomży

Kiermasze świąteczne dla Filipka

Już w sobotę(18.12) przy Media Expert przy ulicy Zawadzkiej odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych i słodkości. To w godzinach od 10:00 do 15:00. Natomiast między 9:00 a 14:00 w pobliżu Parku Wodnego można będzie kupić choinkę.

W niedzielę kiermasz ozdób i ciast przeniesie się na parking Aleja Park. Odbędzie się w godzinach 10:00-15:00.

Wszystkie zebrane podczas wydarzeń pieniądze zostaną wpłacone na konto Filipka.

Filipek Nowacki ma nieco ponad rok. Na początku listopada zdiagnozowano u niego rdzeniowy zanik mięśni. Jedyny ratunek dla dziecka to terapia genowa, które kosztuje ponad 9 milionów złotych. W tej chwili na koncie zbiórki jest niecałe 700 tysięcy złotych. 

To możecie wesprzeć chłopca: https://www.siepomaga.pl/filip-nowacki

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE