Planeta Energii

i

Autor: fot. UM w Łomży

Spędź niedzielę w Łomży w mobilnej strefie nauki!

2021-10-07 15:24

Tam może być naprawdę ciekawie! Planeta Energii zaprasza dzieci i rodziców z Łomży do mobilnej strefy nauki. Będzie tu nauka o ekologii i energii elektrycznej poprzez interaktywną zabawę. Szczegóły poniżej.

Brak planów na niedzielę? No to ​sprawa jest prosta. Wpadacie na parking przy Parku Wodnym w Łomży. A po co? A żeby się trochę pobawić, a przy okazji dowiedzieć się czegoś nowego. Planeta Energii zaprasza dla dzieci i rodziców do mobilnej strefy nauki.

W programie mamy: multimedialne kolorowanki, interaktywne quizy poświęcone żywiołom ziemi czy edukacyjne strefa VR. A chodzi przede wszystkim o to, by przez zabawę dowiedzieć się więcej o energii elektrycznej i ekologii.

Mobilną strefę nauki można będzie odwiedzać w najbliższą niedzielę między 12 a 18. Miejsce: parking przy Parku Wodnym w Łomży.

Planeta Energii

i

Autor: fot. UM w Łomży

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl