Służby cały czas szukają zaginionego 17-latka spod Łomży!

i

Autor: fot. KMP w Łomży/Służby cały czas szukają zaginionego 17-latka spod Łomży!

Służby cały czas szukają zaginionego 17-latka spod Łomży!

2021-12-30 15:45

17-letni Jakub wyszedł wczoraj (29.12) z domu i dotąd nie wrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Chłopak cały czas jest poszukiwany przez służby i znajomych. Każdy, kto wie cokolwiek w tej sprawie, proszony jest o kontakt z policją. Szczegóły poniżej.

Cały czas trwają intensywne poszukiwania 17-letniego Jakuba Szerszniewa, mieszkańca Kupisk Starych (Gmina Łomża). Chłopak wyszedł z domu 29 grudnia około godziny 10:00 i do tej pory nie wrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.

Młodego mężczyzny poszukują łomżyńscy policjanci, strażacy, Grupa Ratownicza Nadzieja, a także żołnierze WOT. W poszukiwania włączyli się także znajomi.

Służby cały czas szukają zaginionego 17-latka spod Łomży!

i

Autor: fot. KMP Łomża

Rysopis zaginionego 17-latka:

  • około 175 centymetrów wzrostu;
  • szczupły;
  • włosy krótkie, ciemny brąz;
  • uszy lekko odstające.

W dniu zaginięcia chłopak ubrany był w: czarną kurtkę z pasem koloru szarego w okolicach klatki piersiowej. Ciemne spodnie. Czarne buty z białą podeszwą. Może mieć na sobie czarną czapkę zimową zakładaną na uszy. Posiada przy sobie telefon komórkowy oraz słuchawki. Na szyi ma srebrny łańcuszek z krzyżykiem - podaje KMP w Łomży.

Wszystkie osoby, które mogą coś wiedzieć w sprawie zaginięcia 17-letniego Kuby z Kupisk Starych proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Łomży - telefon /47/ 717 12 12, /47/ 717 12 20. Można też zadzwonić na numer alarmowy 112.

Jesteś świadkiem ważnego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl