Rolnicy przyjechali do posłanki Alicji Łepkowskiej-Gołaś. Przed biurem zostawili gnojowicę! ZDJĘCIA

i

Autor: mszzz

news

Rolnicy zablokują mosty. Będą utrudnienia!

2024-03-19 15:24

W środę (20.03) rolnicy zablokują wiele dróg w całej Polsce. Protest będzie również w Łomży. Blokada obu mostów na drogach dojazdowych rozpocznie się o godzinie 8:00 i ma potrwać do 19:00. To spowoduje spore utrudnienia.

Protest rolników - 20 marca 2024

Jutro (20.03) dojazd do pracy i szkoły może być utrudniony. Rolnicy ponownie wyjadą na ulice w ramach protestu. NSZZ Rolnicy Indywidualni „Solidarność” zablokują oba mosty na drogach dojazdowych do Łomży powodując niemały komunikacyjny paraliż. Korki mogą opanować zwłaszcza Aleję Legionów, Zjazd, Wojska Polskiego i Sikorskiego. Protest ma ruszyć o godzinie 8:00 i potrwać do 19:00.

Zmiany w komunikacji miejskiej

W związku z planowanym protestem zmianie ulegną niektóre kursy komunikacji miejskiej. Na czas protestu linia nr 1 będzie kursowała jedynie do Ronda Kościuszki. Możliwe także są opóźnienia na większości pozostałych linii, jak również ewentualne przerwanie przez kierowcę danego kursu w przypadku stwierdzenia braku możliwości jego dalszego kontynuowania- informuje Urząd Miejski w Łomży.

Szykuje się niezły drogowy armagedon. Dlatego warto przeorganizować swoją poranną codzienną rutynę: poszukać innej trasy, albo wyjechać z czasowym zapasem chociaż kilku minut.

Wielki strajk rolników w Warszawie