Remont Reymonta w Łomży? Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

i

Autor: fot. pixabay.com/Remont Reymonta w Łomży? Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

Remont ul. Reymonta w Łomży? Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

2022-01-13 14:20

Nieremontowana od wielu lat, a jedynie na bieżąco "łatana" ulica Reymonta w Łomży może zostać poddana modernizacji. Władze miasta zamierzają pozyskać dofinansowanie na ten i kilka innych remontów ulic z Polskiego Ładu. Szczegóły w artykule.

W sprawie remontu ulicy Reymonta w Łomży w listopadzie ubiegłego roku interpelował radny Marcin Dębek. Wskazywał na zły stan techniczny ulicy i wiążące się się tym uciążliwości dla mieszkańców. Teraz władze miasta odpowiedziały, że będą starać się o dofinansowanie z Polskiego Ładu.

Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

W odpowiedzi na interpelację radnego, wiceprezydent Andrzej Garlicki zapowiedział wystąpienie z wnioskiem o dofinansowanie w ramach Polskiego Ładu. Ale nie tylko na tę inwestycję miasto planuje pozyskać dofinansowanie. W grę wchodzą również: Jesienna, Kalinowa, Kasztelańska, Piaski, Słonecznikowa, Tkacka, Wspólna i Żabia.

Wylali asfalt, potem go zerwali i znów wylali. Remont w Ząbkach jak u Barei

Dodajmy, że ulica Reymonta od czasu jej powstania nie była remontowana, a jedynie poddawana bieżącym naprawom. Ulica Reymonta to jedyna droga dojazdowa do przedszkola czy przychodni lekarskiej znajdujących się w tym rejonie.

Remont Reymonta w Łomży? Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

i

Autor: fot. UM w Łomży/Remont Reymonta w Łomży? Potrzebna kasa z Polskiego Ładu

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!