Przed nami kolejny Jarmark Zasmakuj w Łomży. Odbędzie się już niedługo!

i

Autor: mszzz

WYDARZENIA

Przed nami kolejny Jarmark "Zasmakuj w Łomży". Odbędzie się już niedługo!

2024-07-08 14:32

Żywność tradycyjna i regionalna czy wyroby rękodzielnicze - to wszystko można będzie znaleźć podczas kolejnego Jarmarku "Zasmakuj w Łomży". Zaplanowano też dodatkowe atrakcje promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Kiedy i gdzie odbędzie się Jarmark? Szczegóły w artykule.

Jarmark "Zasmakuj w Łomży" - kiedy?

Mieszkańcy Łomży i okolic po raz kolejny będą mogli znaleźć regionalne przysmaki i wyroby rękodzielnicze w jednym miejscu. Przed nami kolejny Jarmark "Zasmakuj w Łomży".

Jarmark odbędzie się w niedzielę, 14 lipca, na Starym Rynku. Jak zwykle na chętnych będą czekały stoiska, głównie z przysmakami - żywnością regionalną i tradycyjną - na pewno nie zabraknie serów, pieczywa, garmażerki, miodów czy przypraw.

Pojawią się też stoiska z rękodziełem artystycznym.

Co ważne, podczas najbliższego jarmarku będą też dodatkowe atrakcje - tym razem promujące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Łomżyńska policja zaplanowała: miasteczko ruchu drogowego i znakowanie rowerów. Na Starym Rynku pojawią się też symulator zderzeń i sprzęt techniki policyjnej.

Przed nami kolejny Jarmark Zasmakuj w Łomży. Odbędzie się już niedługo!

i

Autor: UM Łomża

Jarmark "Zasmakuj w Łomży" odbędzie się w godzinach 9:00-15:00.

Warto dodać, że podczas tegorocznych wakacji odbędzie się jeszcze jeden jarmark - został zaplanowany na 18 sierpnia. Poniżej spis innych wakacyjnych wydarzeń w ramach "Łomżyńskich Wakacji".

 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl