Poznaj swojego sąsiada w Porcie Łomża

i

Autor: MOSiR Łomża

Wydarzenia

Poznaj swojego sąsiada w Porcie Łomża

2023-08-16 20:03

Łomżyńskie wakacje trwają. Opcji na ostatnie dni sierpnia jest sporo, między innymi impreza plenerowa pod szyldem "Poznaj swojego sąsiada". To impreza integracyjna, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę, a organizowana jest jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023 przez Radę Osiedla 2, 5, 13 w Łomży.

Wakacje to idealny czas na integracje! Letni vibe, słońce i niepowtarzalna atmosfera sprzyjają nawiązywaniu nowych więzi ;) Jeśli czujecie, że właśnie w te wakacje chcecie powiększyć grono swoich znajomych to uderzajcie do Portu Łomża już w najbliższą niedzielę! Rady Osiedli numer 2, 5, 13 w Łomży zapraszają wszystkich do "Poznania swojego sąsiada", czyli na integracyjną imprezę w blasku słońca.

Co będzie się działo?

Atrakcji nie zabraknie! Na miejscu będziecie mogli skosztować pysznej kiełbaski z grilla, pomorsować latem, wybrać się w emocjonujący rejs gondolą po Narwi, rozejrzeć się po straganach rozmaitości, zatańczyć zumbę pod okiem instruktora, a także wziąć udział w licznych zabawach, animacjach i konkursach.

Co, gdzie, jak i kiedy?

Impreza odbędzie się już w najbliższą niedzielę (20.08) w Porcie Łomża. Start o godzinie 14:00.

Mieszkańcy mają dość bogatego życia seksualnego sąsiadów. Wystosowali apel