Poruszające się kapelusze na fasadzie łomżyńskiego ratusza! Miasto uruchomiło projektory

i

Autor: mszzz

CIEKAWOSTKA

Poruszające się kapelusze na fasadzie łomżyńskiego ratusza! Miasto uruchomiło projektory

2023-08-03 13:03

Jeszcze bardziej kolorowo zrobiło się na Starym Rynku w Łomży. Do podświetlanej fontanny dołączyły różowo-białe kapelusze wyświetlane na ratuszu. Nowa "atrakcja" nawiązuje do najbardziej znanej łomżynianki – Hanki Bielickiej.

Kapelusze na łomżyńskim ratuszu

Poruszające się różowo-białe kapelusze wyświetlane po zmroku na fasadzie ratusza są nową ozdobą zrewitalizowanego Starego Rynku. Miasto uruchomiło dwa projektory, które oświetlają elewację zabytkowej części Urzędu Miejskiego.

Wyświetlane kapelusze są kolejnym miejskim akcentem nawiązującym do najbardziej znanej łomżynianki, Hanki Bielickiej.

W połączeniu z podświetleniem znajdującej się nieopodal fontanny stanowi to ciekawe uatrakcyjnienie zrewitalizowanego Starego Rynku - przekazują władze miasta.

Nie tylko kapelusze

Przez kolejne dni mieszkańcy Łomży, okolic i turyści będą mogli po zmroku oglądać poruszające się kolorowe kapelusze. Jednak w dalszej perspektywie - nie tylko. Już niebawem, z okazji Święta Wojska Polskiego, na fasadzie ratusza będzie "powiewać" flaga Polski.

Zobaczcie, jak prezentuje się ratusz po zmroku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl