patrole wodne

i

Autor: KMP Łomża

Policjanci podpływają na motorówkach i każą "dmuchać". Pod lupą też dzikie kąpieliska

2021-06-28 16:03

Policyjne motorówki mogą podpłynąć do wypoczywających nad wodą w każdej chwili. To w ramach wodnych partoli, które od początku sezonu plażowego, prowadzą łomżyńscy policjanci. W miniony- pierwszy weekend wakacji, skontrolowali aż 68 kąpielisk na terenie powiatu łomżyńskiego! Sprawdzają też trzeźwość!

Łomżyńska policja intensywnie zaczęła pierwszy wakacyjny weekend. Funkcjonariuszy mogliśmy spotkać i na drodze, i na wodzie. Na terenie powiatu łomżyńskiego, policjanci z drogówki przeprowadzili działania ,,Bezpieczna droga". Natomiast policjanci z pionu prewencji przez 3 dni prowadzili działania ,,Bezpieczna woda”. Wszystko po to, aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu i wypoczywać.

Policjanci łomżyńskiej drogówki skontrolowali ponad 80 pojazdów. Było 66 przekroczeń prędkości i 7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych.

Natomiast policjanci z pionu prewencji wylegitymowali 213 osób. Przeprowadzili 68 interwencji w rejonie zbiorników wodnych, sprawdzili 13 osób pod kątem tzreźwości. Skontrolowali 68 kąpielisk niestrzeżonych i 26 strzeżonych. Łącznie było 46 wykroczeń.

patrole wodne 2

i

Autor: KMP Łomża Policyjna motorówka
patrole wodne 3

i

Autor: KMP Łomża Policjanci legitymują mężczyznę nad rzeką
patrole drogowe

i

Autor: KMP Łomża Policja pilnuje prędkości w drodze na plażę

A Wy? Widzieliście już na żywo policyjną motorówkę? Dbajcie o siebie i bawcie się pięknie, ale bezpiecznie!

Ratownik ostrzega: wystrzegaj się tego w czasie wypoczynku nad wodą

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl