Pogoda na Boże Narodzenie 2021 w Łomży. Sprawdzamy, jaka będzie!

i

Autor: mszzz/Pogoda na Boże Narodzenie 2021 w Łomży. Sprawdzamy, jaka będzie!

Pogoda na Boże Narodzenie 2021 w Łomży. Sprawdzamy, jaka będzie!

2021-12-15 16:07

Do świąt Bożego Narodzenia zostało coraz mniej czasu. Już za nieco ponad tydzień spotkamy się przy wigilijnym stole, ale czy aura za oknem będzie sprzyjać świątecznemu klimatowi? Jak na razie długoterminowe prognozy pogody wydają się być obiecujące dla osób, które marzą o śniegu i małym mrozie. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Jaka będzie pogoda w Łomży na Boże Narodzenie 2021? To temat, który szczególnie interesuje miłośników świąt w iście magicznej zimowej aurze. A więc dziś (15.12) długoterminowe prognozy pogody wskazują, że warunki będą naprawdę wyśmienite.

Pogoda w Łomży na Boże Narodzenie 2021

Czy święta upłyną nam w aurze podobnej do tej z obrazka powyżej? Są na to spore szanse, ponieważ według prognoz, w wigilię temperatura ma wynieść -5 stopni, natomiast w sam świąteczny weekend nieco więcej, bo -4 stopnie. Do tego zachmurzenie zmienne ze sporą porcją słońca.

Opady śniegu nie są spodziewane, ale mają się pojawić wcześniej, więc jest szansa na to, że przy minusowej temperaturze, śnieg utrzyma się do świąt.

Kierowcy walczą z zimą

Tak więc, wszyscy, którzy marzą o śniegu i mroźnej aurze, a nie "chlapie" na święta, muszą teraz mocno trzymać kciuki.

Pogoda na Boże Narodzenie 2021 w Łomży. Sprawdzamy, jaka będzie!

i

Autor: fot. pogoda.interia.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!