Łobodziński tuż po biegu

i

Autor: LŁKS Preffbet śniadowo Łomża

Łomżyński pogromca pięter wbiegł na szczyt wieżowca w 8 minut!

2020-02-04 13:47

Schody w życiu nie są mu straszne! Piotr Łobodziński, zawodnik łomżyńskiego klubu LŁKS PREFFBET Śniadowo Łomża po raz kolejny potwierdza dobrą formę. Wbiegł na szczyt Almas Tower Run w Dubaju jako drugi. Pokonał 64 piętra w nieco ponad 8 minut.

Liczył na złoto, ale Malezyjczyk deptał mu po piętach i w końcówce wysunął się na prowadzenie.

Zobacz też: Raj dla moli książkowych. Zamiast banku - biblioteka

- Jestem bardzo wkurzony, gdyż wiem, że popełniłem kilka błędów i pomimo nie idealnej formy powinienem to wygrać, jak to czyniłem 4-krotnie w poprzednich edycjach - mówił tuż po biegu Piotr Łobodziński. - To nie jest tak, że nie wiem, co się stało. Moja forma jest porównywalna z poprzednimi latami na początku lutego. Po prostu ja pobiegłem lekko słabiej, a Malezyjczyk wykorzystał maksymalnie swą obecnie wysoką dyspozycję. No nic. Sezon się dopiero zaczyna i trzeba się będzie odkuć.

Co wiesz o Łomży?

Pytanie 1 z 10
Co według żartów można fajnego kupić w Łomży?

Piotr Łobodziński. Łomżyński pogromca pięter

Łobodziński od 2016 roku miał w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich iście kosmiczną passę. Na 8 biegów nie przegrał ani razu. Warto dodać, że rekord tej trasy i tak należy do łomżyńskiego pogromcy schodów. Do tej pory nikomu nie udało się pobić jego wcześniejszego wyniku - 7 minut i 45 sekund.

Piotr Łobodziński to aktualny mistrz świata i 6-krotny zdobywca Pucharu świata. Najbliższy start na schodach w kalendarzu Łobodzińskiego to wieża Eiffla w Paryżu. Pobiegnie tam 11 marca.

Trzymamy kciuki!