Policja Łomża

i

Autor: mszzz

Pijany i na kradzionym rowerze pytał policjantów o drogę

2021-09-13 13:25

Nie dość, że z promilami, to i na kradzionym rowerze chciał wiedzieć, gdzie znajduje się dworzec autobusowy w Łomży. Do takiej sytuacji doszło na terenie miasta w czwartek (9.09). Mężczyzna trafił do aresztu.

W czwartek do, kontrolujących samochód, łomżyńskich policjantów podjechał młody mężczyzna na rowerze. Zapytał funkcjonariuszy gdzie znajduje się dworzec autobusowy. Policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. Okazało się, że 19-letni mieszkaniec województwa małopolskiego miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Pijany i na kradzionym rowerze

Nietrzeźwy 19-latek trafił do aresztu. W tym samym czasie w komendzie policji pojawił się inny mężczyzna, który zgłosił kradzież roweru ze swojej posesji. Wyszło na jaw, że chodzi właśnie o rower, z którego korzystał pijany 19latek.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

O szczęściu może mówić pokrzywdzony mężczyzna, który odzyskał skradziony rower praktycznie w momencie składania zawiadomienia. Mężczyzna mógł od razu odjechać swoim rowerem z komendy.

Złodziejowi roweru grozi do 5 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl