Pijani awanturowali się o to, kto ma prowadzić auto! Sytuacja z Łomży

i

Autor: fot. KMP Łomża/Pijani awanturowali się o to, kto ma prowadzić auto! Sytuacja z Łomży

Pijani awanturowali się o to, kto ma prowadzić auto! Sytuacja z Łomży

2022-11-17 13:17

Kompletnie pijani kierowcy pobili się, który z nich ma kierować autem​ - to sytuacja z Łomży. Pijani mężczyźni spowodowali kolizje drogowe. Jeden z nich trafił do aresztu, a drugi do zakładu karnego... Szczegóły w artykule.

Najpierw do łomżyńskiej policji wpłynęło zgłoszenie o kolizji na Broniewskiego w Łomży, gdzie sprawca miał odjechać z miejsca zdarzenia. Chwilę później policjanci dostali informację o awanturze przed sklepem przy Reymonta.

Mundurowi ustalili, że pod sklep czerwonym mercedesem podjechało dwóch mężczyzn. Po zrobieniu zakupów zaczęli się szarpać między sobą, kto ma prowadzić auto. Po chwili jeden z nich odjechał w kierunku Piłsudskiego, a drugi poszedł do domu.

Jechał pijany bez powietrza w kole

I wtedy policjanci dostali kolejne zgłoszenie - tym razem o kolizji na wyjeździe z Konarzyc. Na miejscu policjanci znaleźli mercedesa, który wypadł z drogi i  kompletnie pijanego 38-latka. Mieszkaniec Gminy Łomża wydmuchał 3,6 promila alkoholu!

Chwilę później wpadł młodszy kolega - 36-latek. Na widok mundurowych od razu przyznał się, że to on jest sprawcą kolizji na Broniewskiego. 36-latek miał prawie 3 promile!

W trakcie dalszych czynności mundurowi ustalili też, że 38-latek poszukiwany jest przez łomżyński sąd do odbycia 100 dni zastępczej kary pozbawienia wolności w związku z prowadzeniem pojazdu po pijanemu. Mężczyzna ma również zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2024 roku - przekazał zespół prasowy KMP w Łomży.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, skąd 38-latek został przewieziony do zakładu karnego.

Policjanci zajmują się teraz ustaleniem zakresu odpowiedzialności karnej tych mężczyzn.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE