Plaża Miejska w Łomży

i

Autor: mszzz

Ochłodę znajdziesz na Łomżyńskim Kąpielisku Miejskim! Rusza sezon plażowy w Łomży

2021-06-18 13:01

Przez całe wakacje będzie można cieszyć się bezpiecznym wypoczynkiem nad rzeką w Łomży. Już w sobotę 19 czerwca rusza Łomżyńskie Kąpielisko Miejskie. Trwają ostatnie prace przygotowawcze. Szczegóły poniżej.

Otwarcie Łomżyńskiego Kąpieliska Miejskiego idealnie zbiega się w czasie pierwszych upałów w tym roku. Pogoda w Łomży od kilku dni rozpieszcza, a nawet pewnie dla niektórych za mocno, a to oznacza, że coraz więcej osób będzie szukało miejsca do ochłody.

Kąpielisko w Łomży rusza jutro (19.06) i będzie działać przez całe wakacje. O bezpieczny wypoczynek nad Narwią będą dbać ratownicy z Okręgowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Łomży. Będą pilnować wypoczywających, zarówno z poziomu lądu, jak i z poziomu wody.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

W tym roku zostaną uruchomione dodatkowe patrole na wodzie, które będą pływać po Narwi w granicach administracyjnych Łomży. Od poniedziałku do czwartku będzie: 3 ratowników plus patrol, natomiast od piątku do niedzieli będzie 4 ratowników plus w weekend dwa patrole.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl